1. Home page
 2. Blog

Sigarayı Bırakma Yolculuğunuzda Size İlham Verecek En İyi Videolar

Sigarayı bırakanlar kişisel deneyimlerini anlatıyor.

Sigarayı Bırakma Yolculuğunuzda Size İlham Verecek En İyi Videolar
Sigarayı Bırakma Yolculuğunuzda Size İlham Verecek En İyi Videolar
0

Sigarayı Bırakma Mücadelenizde Size Yardımcı Olacak Motivasyon Videoları

Bırakma sürecinde kendinize güvenmeniz ve kararlı olmanız gerekir. Sigarayı bırakmak için motivasyon kaynakları ve ipuçları size yardımcı olabilir. Bırakma videolarını izlemek ve diğer başarı hikayelerini okumak size ilham verebilir. Ancak en önemlisi kendi iradenizdir. Sigarayı bırakmanın size ve sevdiklerinize sayısız faydası olacaktır. Daha iyi bir yaşam, daha fazla enerji ve para tasarrufu sadece başlangıç. Kendinize güvenin ve kararlı olun. İlk günler zor olabilir ama zamanla daha kolay hale gelecektir. Aileniz ve arkadaşlarınızdan destek isteyin. Bırakma yolculuğunuzda size eşlik edeceklerdir. Sağlığınız için bu adımı atın, asla pişman olmayacaksınız.

Sigarayı Bırakanların Hikayelerinden Güç Alın

Sigara bırakmanın kolay olmadığı bir gerçek, ancak binlerce kişinin başarı hikayesi de bunun mümkün olduğunu kanıtlıyor. Her hikaye benzersiz olsa da, ortak noktalar var: kararlılık, sabır ve azim. Sigarayı bırakmak için motivasyonunuzu hatırlayın ve kendinize güvenin. Başkalarının deneyimlerinden ilham alın ve siz de başarabilirsiniz. Başarı hikayeleri, sigarayı bırakmanın sadece bir karar değil, aynı zamanda keyifli bir yolculuk olduğunu gösteriyor. Sağlığınız için, aileniz için, hobileri yeniden keşfetmek için veya daha fazla para biriktirmek için… Herkesin bir nedeni var. Ancak hepsi aynı mutluluğu paylaşıyor: özgürlük! Sigaranın kölesi olmaktan kurtulmanın rahatlığını hissediyorlar. Başarı hikayeleri, sigarayı bırakmanın aşama aşama gerçekleştiğini kanıtlıyor. Her küçük adım, sizi hedefinize biraz daha yaklaştırıyor. Bazıları soğuk türkiye yöntemini kullanırken, diğerleri tedricen azaltmayı tercih ediyor. Ancak hepsi aynı azmi paylaşıyor ve her engeli aşmak için kendi yolunu buluyor. Bu hikayeler, sigarayı bırakmanın inanılmaz bir dönüşüm olduğunu gösteriyor. Eski alışkanlıkları geride bırakıp yeni, sağlıklı bir yaşama adım atıyorlar. Daha fazla enerji, daha iyi uyku ve artan özgüven ile hayatlarını geri kazanıyorlar. Başarı hikayeleri, değişimin mümkün olduğuna dair ilham veriyor ve sizi de harekete geçmeye teşvik ediyor. Siz de bunu başarabilirsiniz!

Sigarayı Bırakma Yolculuğunuz İçin Sizi Motive Edecek Görsel İçerikler

Başarmanın yolu, motivasyonu sürekli canlı tutmaktan geçer. İzleyebileceğiniz videolar, sigaranın vücudunuza ve yaşamınıza verdiği zararları gözler önüne sererek sizi harekete geçirebilir. Aynı zamanda, diğer insanların başarı hikayelerini dinlemek de ilham verici olabilir. Sigarayı bırakmanın faydaları ise saymakla bitmeyen cinsten. Sağlığınızı iyileştirir, cilt ve saç kalitesini artırır, daha iyi uyku çeker ve daha enerjik hissedersiniz. Ayrıca, paradan büyük tasarruf edersiniz. Bırakmanın ilk günlerinde zorlanabilirsiniz, ancak bu geçici bir süreçtir. Kendinize güvenin, destek arayın ve nihai hedefinize odaklanın. Sigarayı bırakmak için bazı öneriler: Nikotin yerine diyetler, meyve veya sakızlar tüketebilirsiniz. Egzersiz yapmak ve stresten uzak durmak da yardımcı olacaktır. Sigaraya olan isteği hafifletmek için derin nefes alın. En önemlisi, kendinize güvenin ve kararlı olun. Siz başarabilirsiniz! Bu değişim, hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir.

Ahmet Kirtok: Sigarayı Nasıl Bıraktım

Ahmet Kirtok son derece motive edici şekilde  Sigara bağımlılığından kurtulmak için neler yaptığını ve nasıl başarılı olduğunu anlatıyor.

 

Yachtmaster Murat Erensoy: Sigarayı bırakmak çok kolaymış !..

Gemi yapım ustası Murat Erensoy tam 33 yıl kullandığı sigarayı nasıl bıraktığını ve neler yaşadığını keyifle anlatıyor.

 

Ece Mer: SİGARAYI NASIL BIRAKTIM? | Bıraktıktan sonraki fiziksel değişimlerim

Ece Mer ‘in kanalında sigarayı bırakması ile ilgili yaşadığı deneyimlerle alakalı başka videoları da var onlara da göz atın. Bu videosunda ise fiziksel olarak yaşadığı değişimlerden bahsediyor.

 

Vegan Earth: Asla bırakamam derken sigarayı nasıl bıraktım?

Vegan Earth kanalında haytının bir parçası olan sigaradan nasıl kurtulduğu hakkında güzel bir anlatımla bizlerle paylaşıyor.

 

Tanınmış oyuncu Ahmet ÇEVİK günde 3 paket sigara içerken nasıl sigarayı bıraktığını anlatıyor.

 

Sosyetik Kıro dediğine bakmayın. sigara bağmlılığının öncesini de anlatıyor şimdisinide mutlaka izleyin.

 

BONUS 1: Haluk TATAR: SİGARANIN PAZARLAMA TARİHİ – BİR KATİL NASIL BÜYÜTÜLDÜ?

Reklamcılık aslında bir Şeytan Sanatı mı ? Etik ve ahlaki değerleri hiçe sayarak geçmişten bu güne sigaranın nasıl pazarlandığı konusunda Haluk TATAR ‘ın hazırladığı bu video sigarayı bırakma konusunda size güzel bir yol gösterici olaracak. Yan takviye gibi düşünün. Düşüncelerinizin ufkunu aşın.

 

BONUS 2: Allen Carr | Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu 

Ve tabi efsaneyi de buraya eklemezsek olmazdı. Allen Car’ın sigarayı bırakma belgeseli mutlaka izleyin.

 

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Share
Check Also

Your email address will not be published. Required fields are marked *