e
sv

Microsoft Paint Yeni Güncelleme ile Yapay Zeka Özellikleri Kazanıyor

microsoft paint yeni guncelleme ile yapay zeka ozellikleri kazaniyor 7ui3EANX
avatar

024n

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Okuma Süresi: < 1 dakika

Yeni Özellikler Geliyor

Microsoft, yıllardır anlamlı bir güncelleme alamayan ya da yeni özellik sunan Paint uygulamasına son zamanlarda oldukça fazla ilgi gösteriyor. Ve bunların uygulamasına göre, şimdi yeni bir güncelleme daha yer alıyor: Paint yakında Midjourney benzeri yetenekler gelecek ve gerçek zamanlı olarak yapay zeka görselleri üretecek.

LiveCanvas Özelliği

Midjourney, genişletilmiş bir görünüm oluşturmak için yazdığınız metinleri kullanan popüler bir yapay zeka aracıdır. Bu söyleniyordu, X’teki güvenilir bir Windows sızıntı kaynağı olarak bilinen PhantomOfEarth’ten geliyor. PhantomOfEart, ‘Paint için düşünülen AI özelliği’ CanlıCanvas ‘ olarak bilinen bir şey olabilir’ şeklinde bir paylaşım yaptı. Bu özel, yapay zekaya kelimeler girilerek size uygun görsel seçenekler sunan bir format.

Microsoft Sunucuları ile Entegrasyon

Öte yandan, Windows içinde böyle bir yapay zeka görsel oluşturma uygulaması çalıştırılması çok güçlü bir işlemci gerektirmesi için, Microsoft bu işlemi kullanıcıların bilgisayarlarında yaptıramayabilir, bunun yerine MS Paint’in Microsoft sunucularına bağlanmasını sağlayabilir.Henüz Microsoft’tan yapılmış net bir açıklama yok ama görsel olarak üretilebilen yapay zeka alanının kaydığı bu dönemde, Open AI’nin arkadaşı olan Microsoft’un kendi görsel oluşturma / düzenleme programlarına yapay zeka entegre etmesi onu beklenen bir gelişmeydi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Google Go nedir?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478